Návrhy a projekty osvětlení

Vysvětlíme Vám výhody a nevýhody LED osvětlení. Rádi vás vyslechneme a společně najdeme nejvhodnější řešení a tím ušetříme Váš čas a finance. Zákazníci se mohou spolehnout na odbornou radu proškoleného pracovníka.

Pomůžeme nejen při výběru osvětlení, zpracujeme Vám projektovou dokumentaci pro výběrové řízení. Pomůže při získání dotací na úspory. Zpracujeme návrh a vizualizaci Vašeho prostoru a přesný výběr správného druhu osvětlení pro daný prostor a podmínky výroby.

Poskytneme Vám veškeré technické informace o svítidlech, jejich výhody a úskalí. Osvětlení navrhneme přímo na míru dle požadavků a nejlepšího ekonomického hlediska pro daný prostor. Osvětlení Vám navrhneme dle platných ČSN EN.

Nabízíme pouze pečlivě vybrané produkty našich evropských partnerů. Díky tomu jsme schopni zajistit komplexní řešení osvětlení pro daný prostor od A do Z, administrativní, obchodní a průmyslové prostory, pracoviště, školy, hotely či zdravotní zařízení. Spolupracujeme s firmou provádějící certifikovaná měření osvětlení a konzultujeme s nimi naše návrhy. Výsledkem takového návrhu je světelnětechnický projekt, který pro Vás připravíme.

Realizované projekty pro dotační tituly:

FILOGRUP - Choceň,    INTECON  - Velké Bílovice,    Klein automotive - Závod 1 a Závod 2 - Štíty,    Lowlands - Lysá nad Labem,    MAPES - Čáslav,    Nástroje CZ - Ždánice,   

REPOS - Blešno,    TRIPLEX .- Blešno,    Městský úřad  - Žamberk,    NATURA DK - Nový Bydžov,   LB Bohemia - Břeclav,  aj.

Realizované projekty pro výběrová řízení:

MCE - Slaný,    Energon - Nabíjecí stanice PRE Praha,    PSP Pohony - Přerov,    CANIS - Ostrava,    THT - Polička,    Boršická ul. - Dolní Němčí,    Zastávka Biskupice - SŽDC,    SIGMA  (pomocné provozy)- Lutín ,  ISOLIT Bravo - skladové haly - Jablonné nad Orlicí, Moravia Stamping - Fulnek,  aj

 

Ukázka jednotlivých návrhů :

Návrh průmyslové haly

Skladová hala s regály

Venkovní osvětlení

Kancelář

© 2024 Bsvrata.cz. Všechna práva vyhrazena